Nasze zespoły

Wybrane zespoły działające w Gdańsku:

E-Commerce

Realizujemy projekty rozwojowo-utrzymaniowe systemów e-Commerce i cyfrowego marketingu, m.in. nowy silnik wyszukiwarki, refaktoryzacja systemu w oparciu o API, konsolidacja platform e-commerce. Wykorzystujemy różnorodne technologie, m.in: .NET, MS SQL, Oracle, Java, JavaScript, Python, JQuery, Jenkins, Selenium, Elastic Stack, Nagios, SOLR, Resharper, Linux, Windows, IBM iSeries.

Pricing IT

Zajmujemy się tworzeniem systemów, które automatyzują proces wyliczania cen produktów na podstawie wielu złożonych czynników. Każdego dnia przetwarzamy tysiące informacji i wyliczamy najbardziej dopasowane ceny do sytuacji każdego z naszych 40 kanałów dystrybucji. Pracujemy w najnowszych technologiach, m.in.: .NET, Visual Studio, Oracle, Angular, jQuery, Resharper, Jenkins, OctopusDeploy, StyleCop.

Technology

Zajmujemy się projektowaniem i architekturą sieci, jej wsparciem i doradztwem. Pracujemy na nowoczesnych rozwiązaniach wiodących producentów sprzętu i oprogramowania, m.in.: Cisco, Checkpoint, Fortigate, Infoblox, Network Support, Design.
Oprócz tego zajmujemy się ochroną marki – dbamy o bezpieczeństwo systemów informatycznych i informacyjnych firmy. Do naszych obowiązków należy również wsparcie techniczne biura i wszystkich pracowników.

Finance & Accounting

W GCC prowadzimy księgowość dla naszych europejskich lokalizacji, we wszystkich obszarach finansów: AP, AR i GL.

Business Analitics

Zajmujemy się przekształcaniem raportów o kondycji firmy do szerokiego zakresu partnerów wewnętrznych: od właściciela firmy i zarządu, po przedstawicieli handlowych.. Aby pracować przy analizie danych należy mieć kompetencje techniczne, jak również rozumieć zasady funkcjonowania różnych obszarów firmy. Najważniejsze narzędzia pracy analityka to: Excel, SQL, SAS oraz Power BI.

Supply Chain

Zajmujemy się obsługą zamówień i utrzymywaniem kontaktów z dostawcami z naszych europejskich lokalizacji. Członkowie tego zespołu działają na programie SAP a w swojej pracy używają różnych języków europejskich.

Sales team

Zajmujemy się sprzedażą produktów i rozwiązań biurowych dla korporacji oraz średnich i dużych przedsiębiorstw działających na terenie Polski. Pozyskujemy klientów biznesowych oraz zajmujemy się kompleksową ich obsługą oraz rozwojem współpracy. W tych wszystkich działaniach wspiera nas Trener Sprzedaży oraz menedżerowie poszczególnych działów, by wykorzystywać naszą energię i otwartość według unikatowej metodologii sprzedaży Staples Way.

Aby przekonać się jak działa firma Lyreco - sprawdź dostępne stanowiska i aplikuj!