lider branży produktów i rozwiązań biurowych

Poznaj nas

Lyreco to lider branży produktów i rozwiązań biurowych. Jako jedna z największych firm oferujących produkty biurowe oraz portal e-Commerce, jesteśmy uznaną marką w 17 krajach w Europie.

Zawsze jesteśmy blisko Klienta – gwarantujemy, największy wybór oraz najwyższą jakość produktów, a także specjalistyczną pomoc w ich doborze.

Zgodnie z naszym mottem, w Lyreco każdego dnia dajemy z siebie wszystko:

Working together for tomorrow

W czerwcu 2021 r. Lyreco, wiodący dystrybutor produktów i rozwiązań do pracy w Europie i na świecie, przejął całą działalność Staples Solutions w Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Austrii i Polsce, a także Central Shared Services Staples Solutions ( IT, eCommerce, Customer Experience, Merchandising, Supply Chain Planning and Finance) w Polsce i Holandii

Wszyscy razem, napędzani naszym wspólnym dążeniem do pasji, doskonałości, szacunku i zwinności, nieustannie dążymy do innowacji i ewolucji, aby nasi pracownicy, klienci i biznes nadal się rozwijali i rozwijali. Wierzymy w kulturę, która inspiruje naszych pracowników do bycia najlepszymi, jakimi mogą być. Dzięki doskonałemu połączeniu ludzi, technologii i naszej strategii społecznej odpowiedzialności biznesu, zobowiązujemy się zapewnić wszystkim wspaniały dzień pracy.

Aby przekonać się jak działa firma Lyreco - sprawdź dostępne stanowiska i aplikuj!