lider branży produktów i rozwiązań biurowych

Poznaj nas

Staples Solutions to lider branży produktów i rozwiązań biurowych. Jako jedna z największych firm oferujących produkty biurowe oraz portal e-Commerce, jesteśmy uznaną marką w 17 krajach w Europie.

Zawsze jesteśmy blisko Klienta – gwarantujemy, największy wybór oraz najwyższą jakość produktów, a także specjalistyczną pomoc w ich doborze.

Zgodnie z naszym mottem, w Staples każdego dnia dajemy z siebie wszystko:

When your space works, everything works.

W 2015 roku w Gdańsku utworzyliśmy Gdańskie Centrum Kompetencyjne (GCC). Zatrudniamy w nim blisko 300 wysoce wykwalifikowanych specjalistów w zespołach analitycznych, IT, księgowości czy planowania zakupów, którzy wspierają nasze oddziały w całej Europie.

 

Część handlowa Staples, zwana Staples Delivery, to kilkanaście lat systematycznego rozwoju biznesu, wspieranego w Polsce przez ponad 100 osób odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży oraz najwyższą jakość obsługi Klienta.

W Staples dużo się dzieje, a nasza różnorodność stanowisk oznacza, że kariera każdego pracownika może zmieniać się i ewaluować na wiele sposobów. Żyjemy i oddychamy energią wciąż rozwijającej się, promującej pozytywne myślenie, dynamicznie działającej firmy, gdzie nowo zdobytą wiedzę wykorzystujemy w praktyce.

Aby przekonać się jak działa firma Staples - sprawdź dostępne stanowiska i aplikuj!