Jak usunąć reklamy Google w przeglądarce Chrome

Wszyscy wiemy, że Google Adsense to jeden z najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzy online. Jednak dla początkującego użytkownika nie jest to najłatwiejsza rzecz do rozpoczęcia. W większości przypadków reklamy pojawiają się z boku strony, a Ty nie jesteś w stanie zobaczyć tekstu czytanego artykułu.

Jeśli szukasz rozwiązania, jak usunąć reklamy, to jesteś we właściwym miejscu. Wymieniłem 10 najlepszych sposobów na pozbycie się reklam Google.

Usuń reklamy za pomocą adblockera

Google posiada opcję blokowania reklam w przeglądarce Chrome. Wystarczy dodać adres url witryny, na której wyświetlane są reklamy, i dodać nazwę domeny jako filtr. Pomoże to zablokować wyświetlanie wszystkich reklam na ekranie.

Wyczyść pliki cookie i pamięć podręczną

Jest to najprostszy sposób na pozbycie się reklam. Wystarczy wyczyścić pliki cookie i pamięć podręczną przeglądarki. Pomoże to w usunięciu reklam pojawiających się na ekranie.

Użyj rozszerzenia

Większość rozszerzeń dla Google Adsense jest dostępna w sklepie Chrome. Niektóre z nich są darmowe, a inne płatne.

Usuń rozszerzenie

Możesz także usunąć rozszerzenie i utworzyć nowe. W ten sposób będziesz miał nowy początek dla reklam.

Użyj trybu incognito

W przeglądarce Chrome dostępna jest funkcja zwana trybem incognito. Jest to najlepszy sposób na pozbycie się reklam. Możesz także użyć trybu przeglądania prywatnego.

Zmiana motywu

Innym sposobem jest zmiana motywu witryny. Motyw mo na uczyni ciemnym i czarnym. W takim przypadku reklamy zostaną ukryte, a tekst artykułów będzie widoczny.

Zmień rozmiar czcionki

Można także zmienić rozmiar czcionki tekstu. Dzięki temu tekst będzie widoczny, a reklamy nie będą wyświetlane.

Użyj proxy

Innym sposobem na pozbycie się reklam jest korzystanie z serwera proxy. Wystarczy skorzystać z ustawień proxy i zmienić adres IP.

Przejdź do innej witryny

Jeśli nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu reklam, możesz spróbować przejść na inną stronę internetową. Czasami reklamy są wyświetlane na stronie głównej witryny.

Wyłącz wtyczkę Adsense

Istnieją pewne wtyczki dla Google Adsense. Możesz wyłączyć te wtyczki, aby pozbyć się reklam.

Zmień adres IP

Można również zmienić adres IP urządzenia i spróbować uzyskać dostęp do tej samej witryny. Jeśli uda Ci się uzyskać dostęp, reklamy nie będą widoczne.

Wnioski:

Po przeczytaniu tego bloga na pewno zrozumiałeś, jak usunąć reklamy z Chrome. Są to jedne z najlepszych sposobów na pozbycie się reklam.

Podzieliłem się z Tobą również kilkoma skutecznymi sposobami na pozbycie się zaskórników.