7 najlepszych sposobów na usunięcie recenzji na Facebooku

Czy chcesz usunąć swoje recenzje na Facebooku? Cóż, pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest to, dlaczego ktoś chce usunąć swoją recenzję. Odpowiedź jest prosta, to z powodu negatywnych komentarzy.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, to być może nawet nie słyszałeś o tej koncepcji. Tak jak ja znam pojęcie negatywnych komentarzy, ale nigdy nie zwracałem na nie uwagi. Teraz jednak powszechne jest sprawdzanie recenzji i jeśli jest w nich jakiś zły komentarz, użytkownik usuwa swoją recenzję.

Jest to nowa koncepcja, ale tysiące ludzi boryka się z tym problemem. Są ludzie, którzy borykają się z tym problemem od pięciu lat i nawet oni nie są w stanie usunąć swoich recenzji.

Powodem tego jest to, że facebook udostępnił swoim użytkownikom funkcję usuwania recenzji. Jednak usunięcie recenzji nie jest takie proste, ponieważ ludzie mogą po prostu ukryć komentarz, ale recenzji nie da się ukryć. Jeśli więc borykasz się z tym problemem, to proponuję wykonać te proste kroki, aby usunąć recenzję.

Jak usunąć recenzję na Facebooku

Krok 1: Przejdź na stronę

Przejdź na stronę, na której zamieściłeś recenzję i usuń ją.

Krok 2: Przejdź na stronę i kliknij na recenzję.

Recenzja jest widoczna po lewej stronie strony. Kliknij na recenzję i kliknij na kosz na śmieci.

Krok 3: Wybierz powód

Możesz wybrać powód usunięcia recenzji, a także wybrać opcję “usunięta przez użytkownika” lub “usunięta przez administratora”.

Podsumowanie:

Teraz znasz już kroki, które należy wykonać, aby usunąć recenzję na Facebooku. Jeśli masz jakiś problem, skomentuj poniżej, a ja pomogę Ci tak szybko, jak to możliwe.